פוריות על פי ההלכה

שיטת אביבה הינו פתרון קל לעקרות הלכתית שאינו סותר את ההלכה
נשים רבות השומרות על דיני נידה ושומרות על "שבעה ימים נקיים" מתקשות להיכנס להריון. המונח הוא עקרות הלכתית, כתוצאה של מחזור קצר או לא סדיר, כתמים לאורך כל החודש או דימום ארוך משבשים את חיי הזוגיות ומהווים מכשול להרות.  
עקרות הלכתית המטופלת ברפואה הקונבנציונאלית כוללת תרופות הורמונאליות שמטרתן לפתור את הבעיה. אך תרופות אלו גורמות פעמים רבות לאי נעימות ולשיבוש האיזון ההורמונאלי.
שיטת אביבה מציעה פתרון טבעי וקל שאינו סותר את ההלכה. שיטת אביבה הינה סדרת תרגילים שמטרתה להחזיר את השליטה שלך על המחזור. שיטת אביבה מסייעת במקרים של צורך בהארכת המחזור, במקרים של כתמים ודימומים לאורך כל החודש וקיצור משך ימי הדימום.

הארכת המחזור

נשים רבות סובלות מימי מחזור קצרים, כך שמועד הביוץ מתרחש זמן קצר לאחר סיום הדימום. המשמעות היא שהאישה מותרת לבעלה לאחר ביוץ. שיטת אביבה מאפשרת להאריך את ימי המחזור ובכך להזיז את מועד הביוץ כך שהוא יתרחש לאחר שבעת הימים הנקיים. למשל אישה שהמחזור שלה כל 18 ימים מועד הביוץ מתרחש ביום הרביעי למחזור, כך שהוא מתרחש בימי הנידה שלה. הארכת המחזור ל- 30 יום יבטיח כי הביוץ יתרחש לאחר שבעה הימים הנקיים. חמישה ימי דימום יחד עם שבעה ימים נקיים, האישה טובלת ביום ה- 12 ולמעשה הביוץ מתרחש ביום ה- 15-16 לערך (כשבועיים לפני הווסת הבאה).

קיצור ימי דימום הוסת

על פי דיני נידה על האישה לספור שבעה ימים נקיים לאחר סיום הווסת או לאחר חמישה ימי דימום, גם אם הדימום  נמשך פחות מחמישה ימים. אצל נשים רבות ימי הדימום נמשכים מעל חמישה ימים, דבר שאינו מאפשר לה לספור את ה"שבעה הנקיים". בעזרת תרגול שיטת אביבה ניתן לעצור את הדימום, דבר שיאפשר לה לספור שבעה ימים נקיים ולאחריהם תהיה מותרת לבעלה, דבר המגדיל את הסיכוי שבמועד זה יתרחש הביוץ.

 

שיטת אביבה עוזרת במקרים הבאים:
* כאבי מחזור ו-pms
* מחזור לא סדיר
* איזון הורמונאלי
* הארכת המחזור (ימי ההפלגה)
* קיצור ימי הדימום
* פרולקטין / פרולקטין גבוה

* כתמים וטיפטופים
* מנופאוזה מוקדמת
* חצוצרות צרות ו/או הידבקויות
* ציסטות ומיומות
* שחלות פוליציסטיות
* הורדת FSH
* עקרות לא מוסברת
* הפלות חוזרות
* פוריות על פי ההלכה
* פוריות באופן טבעי
* תופעות גיל המעבר

~לסיפורי ההצלחה~

את מוזמנת ליצור קשר עימי