גיל המעבר

גיל המעבר הוא תקופה שבה הגוף עובר שינויים הורמונאליים כתוצאה מירידה בכמות ההורמונים וירידה בתפקוד שלהם. כתוצאה משינויים אלו ההורמונים המשתחררים  ברמות שונות גורמים לחוסר איזון הורמונאלי הגורם לתופעות גיל המעבר: גלי חום, שינויים במצבי הרוח, מיגרנות, נדודי שינה, דפיקות לב, קוצר נשימה, יובש בנרתיק, ירידה בדחף המיני, הזעת לילה וכדומה. כל אישה חווה את תופעות גיל המעבר בצורה שונה ובעוצמה שונה.

תופעות גיל המעבר

הגורם לתופעות גיל המעבר הוא שינוי ברמות ההורמונים בגוף. כשמתחילה תקופה של ירידה ברמת ההורמונים, יתכן שהורמון אחד רמתו תרד בצורה דרסטית, בעוד הורמון אחר רמתו נשארת קבועה. במקרים אלו האישה חשה חוסר איזון הורמונאלי, הגורם לתופעות השונות. שיטת אביבה מאפשרת לסייע לגוף להוריד את ההורמונים באופן מאוזן ומבוקר ובכך להפחית את התופעות המטרידות והטלטלות החזקות שנשים מרגישות בתקופה של גיל המעבר.

הרפואה הקונבנציונאלית דגלה בעבר במתן הורמונים, אך כיום ההעדפה היא לא להתערב בתהליך, אלא רק במקרים קיצוניים. הפתרון הטבעי להקל על תופעות אלו הוא באמצעות שיטת אביבה. ביצוע של תרגילים באופן קבוע יסייע לך להקל על התופעות ואף להעלימן לחלוטין.

לימוד שיטת אביבה כולל שלושה מפגשים בהן  תלמדי סדרות תרגילים שעליך לבצע באופן עצמאי בביתך במשך חצי שעה פעמיים בשבוע.תוכלי לשלוט במינון התרגילים בהתאם לרמת התופעות ולהפחית את זמן התרגול כאשר יש ירידה ברמת תופעות גיל המעבר.

עבור נשים רבות גיל המעבר נחשב כתקופה לא נעימה של איבוד הנשיות. תופעות מרגיזות המקשות על התנהלות היום- יום. גם לאחר הפסקת הווסת הגוף עדיין מייצר הורמונים. נשים רבות חוות את ימי המחזור גם לאחר שהווסת נפסקת.  שיטת אביבה מסייעת לך לשמור על המיניות ועל תחושת הנשיות גם לאחר תקופת הפוריות שלך.

 

שיטת אביבה עוזרת במקרים הבאים:

* כאבי מחזור ו-pms
* מחזור לא סדיר
* איזון הורמונאלי
* הארכת המחזור (ימי ההפלגה)
* קיצור ימי הדימום
* פרולקטין / פרולקטין גבוה
    
* כתמים וטיפטופים
* מנופאוזה מוקדמת
* חצוצרות צרות ו/או הידבקויות
* ציסטות ומיומות
* שחלות פוליציסטיות

    
* הורדת FSH
* עקרות לא מוסברת
* הפלות חוזרות
* פוריות על פי ההלכה
* פוריות באופן טבעי
* תופעות גיל המעבר

~לסיפורי ההצלחה~

את מוזמנת ליצור קשר עימי